Нескінченні можливості від ULAGRO

Найбільш очевидний сценарій застосування квадрокоптера в агропромисловому комплексі – моніторинг стану полів.
Йдеться про відстеження місця розташування співробітників і робочої техніки, охорони від проникнення шкідливих тварин, прогнозування обсягу врожаю на тій чи іншій території.

Все це дозволяють зробити вже існуючі технології, наступний крок: з розвитком потужності і дальності польотів БПЛА, а також збільшенням ємності їх акумуляторів, з’явиться можливість встановлювати на корпус дрона додаткове обладнання.

Більш досконалі камери дозволять в автоматичному режимі проводити аерофотозйомку з аналізом вмісту азоту, вологи, підтоплення і заболочування грунтів – раніше для цього було потрібно вдаватися до послуг сторонніх компаній, що виробляють зйомку з супутника або малої приватної авіації.

Нові батареї виведуть вантажопідйомність навіть відносно невеликих квадрокоптера на новий рівень, позбавивши фермерів від необхідності покупки додаткової техніки і найму великої кількості співробітників.
Експерти підрахували, що використання дронів знижує вартість посадки на 85%.
Важлива і економія часу: за годину компактний і швидкий девайс може засіяти 10 кв. км полів, людині на це буде потрібно цілий день.
Крім того, велика ємність акумуляторів означає і можливість тривалого польоту на вельми віддалені пасовища для контролю випасу тварин і пошук відбилися від стада особин.