Мінеральні добрива

Аміачна селітра

Стандарт: ДСТУ 7370:2013
Аміачна селітра (34,4% азоту) – універсальне і ефективне азотне добриво, використовується як універсальне і ефективне азотне добриво майже під усі сільськогосподарські культури і для всіх зон землеробства, як азотовмісний компонент при виготовленні тукосумішей та для виробництва вибухових речовин.
Аміачна селітра марки Б - призначена для використання у сільському господарстві (в окремих випадках дозволяється використання марки Б для промисловості).

Докладніше →

Cульфат амонію

Стандарт: ДСТУ 9097-82
Призначений для сільського господарства, промисловості, роздрібної торгівлі та для експорту.

Докладніше →

Калій хлористий

Калій хлористий гранульований використовується в якості основного добрива для безпосереднього внесення в грунт для забезпечення сільськогосподарських культур калієм. Він також є компонентом при приготуванні змішаних азотно-фосфорно-калійних добрив.

Докладніше →

Карбамід (Сечовина)

Карбамід (46,2% азоту) – застосовується в промисловості, сільському господарстві, тваринництві, зокрема: в сільському господарстві як концентроване азотне добриво; в тваринництві як білкова добавка до кормів; в виробництві карбамідно-формальдегідних полімерів, клеїв, фарб; при дубленні шкір; для виготовлення лікарських препаратів, кремів та ін.
Карбамід марки Б - призначення для використання у рослинництві, тваринництві, роздрібній торгівлі

Докладніше →